top of page

İADE POLİTİKASI

 

Sayın Müşterilerimiz,

Sunduğumuz dijital çizim canvas tablolar, ev ve iş yerlerinize estetik bir dokunuş katmak için özenle hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli öncelik olduğundan, satın aldığınız ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda aşağıdaki iade politikamızın detaylarını sizlerle paylaşmak isteriz.

 

İade Süreci:

İade Süresi: Satın aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün, iade süresi içinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

İade Şartları: İade edilecek ürünün kullanılmamış, zarar görmemiş ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. Ürünün iade edilebilmesi için, ürün ile orijinal fatura ve iade sebebinizi açıklayan bir notun da iade paketine eklenmesi zorunludur.

İade İşlemleri: İade etmek istediğiniz ürünü, gönderici ödemeli olarak bize geri gönderebilirsiniz. 

İade Kabulü: İade ettiğiniz ürün tarafımıza ulaştığında, ürünün durumu uzman ekibimiz tarafından incelenecek ve iade şartlarına uygunluğu değerlendirilecektir. İade kabul edildiği takdirde, ürün bedeli tarafınıza 14 iş günü içinde iade edilecektir. İade işlemlerinde, ödemenin yapıldığı ödeme yöntemine bağlı olarak iade sürecinde değişiklik olabilir.

Değişim:

Maalesef, dijital çizim kanvas tabloların özgün sanat eseri olması sebebiyle, ürün değişimi yapamamaktayız. Ancak, farklı bir ürün satın almak isterseniz, yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. İade süreciyle ilgili herhangi bir sorunuz olursa, lütfen mersimart@mersimart.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin. Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili memnuniyetiniz, sanata ve yaratıcılığa olan tutkumuzun en büyük göstergesidir.

bottom of page